Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Moleküllere Konuşmak – Kozmozun İşleyişi Enerjisi Eğitimi

Güray Uğurtaş 0 36
Moleküllere konuşmak – Kozmozun işleyişi enerjisi 
12:30 – 13: 30 arası tanıtım ücretsiz
14:30- 19:30 arası Eğitim 600 TL
* Bu sınıfta 2019 la beraber herşeyin alan hızında tezahür ettiğine tanık olan siz , bu alan hızında şifa ve değişim hızına sahip kozmozun sihir kadar hızla çalışan enerjisini kullanmayı öğreneceksiniz. Her şeyin nasılda alan hızında tezahür ettiğine tanıklık edeceksiniz.
* Şimdiye kadar hiç deneyimlemediğiniz var oluş ve yüksek Ben’le bağlantı meditasyonu ile Öz Ben’inizle içinizdeki çocukla buluşup , buluşmak la kalmayıp onunla muhabbet etme yeteneklerinizi keşfedip oğreneceksiniz. O çocukla konuşmaya muhabbete ne dersin 
* Moleküllerle nasıl bir bağlantıdayız? Moleküllere form ve yapı vermeyi ( maddeye çevirmeyi yani bedenlemeyi)nasıl beceriyoruz, öyleyse bilinçle ve farkındalikla bizler moleküllere konuşarak seçim ve taleplerimizi nasıl tezahüre sokarız ?  Moleküllerle konuşmanın ilmini öğreneceğiz. Canlı , cansız her şey Özünde molekülden ibaretse bu enerji çalışması ile her şeyi değiştirebilirsiniz . Bedeninizdeki bir hastalık yada çalışmayan bir elektrikli alet hiç fark etmez moleküllerle oyun oynamayı keşfedeceğiz . Molekülleri nasıl varlık sahasında bedenliyoruz,  Kaderimizi belirlediğimiz yer tam da burası olabilir mi?
* Maddenin eylemsizlik prensibi çerçevesinde bizler hayatlerimizi nasıl yaratıp yıkıma uğratıyoruz? Maddenin gerçeği ; Evrenin Matematiksel işleyişi , Evrenin kanunları gerçeği ve hayatımıza kattığı, yaratıma geçtiği ama fark edemediĞimiz matematiksel formülü nedir?
 
Burada bahsettiğimiz ve hatta bahsedemediğimiz ama farkında  olduğun şeylere bak! sende içsel dünyanda tamda bunları merak ediyor ama bir türlü neler olduğuna anlam veremiyorsan!
ve
“evet bu tamda bana göre, tamda bunu arıyordum aradığım alan hızı enerjisi ” diyorsan, anlamaya çalışmadan enerjisine bak  aramıza katıl seç ve gel bu sınıf senin için ve senin gibi meraklı minikler için yaratıldı.
Dünyanın her yerindeki muhteşem varlıklarla Moleküllere konuşmak üzere buluşuyoruz
Katılım kontenjanla sınırlıdır. 
Spritüel eğitmen Neslihan Kurt
Bu sınıfa ; spritüel alanla, kuantum enerji alanıyla  ilgilenenler, araştıranlar,  , ve dahi çeşitli eğitimleri almış olup emeklediğini hisseden , ilerleme , güncelleme, ivme ve hız arayan sevgili dostlarımız hepiniz katılabilirsiniz
Rezervasyon için
Adres: Ümit Mahallesi Kafkas Sitesi 2480 Sokak Numara:52 Çankaya/ANKARA Ulaşım: Kızılaydan Koru Metro ile Çayyolu metro durağında ,inerek ulaşabilirsiniz. Gordion yanı, Yunus Market karşısı. 2480 Sokak üzerinde.
Etkinlik Tags:

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.