Eğitmenlerimiz

Fırat BÜYÜKBAY

Kişisel Gelişim Uzmanı

Fırat BÜYÜKBAY Kimdir ?

 

Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okuduktan sonra iş hayatına atılan Diamon Eros, Çok Uluslu şirketlerde satış departmanlarında çalışmaya başladı. Kısa zamanda terfiler alarak üst düzey yöneticiliklere varana kadar bir çok görevlerde bulundu.

Çocukluğundan beri ilgilendiği tasavvuf, sufizm gibi konulara olan ilgisi hiç azalmadan devam ederken, iş hayatında kendi kurduğu bir şirkette herşeyini kaybetti. Bu onun için bir dönüm noktası olmuştu. Ve hayata çocukluğundan beri ilgilendiği, bir çok eğitimlerine katıldığı spritüalizm ile devam edecekti…

Kişisel gelişim alanında, şifa enerjisi uygulamak da dahil olmak üzere aldığı eğitimleri, biriktirdiklerini artık kullanmalıydı. Zira yaptığı uygulamaları, karşılıksız yaptığı bir çok sohbeti, semineri katılımcılar üzerinde ziyadesiyle etkili oluyor ve bir çok hayatın daha mutlu ve anlaşılır olmasına vesile oluyordu…

2012 yılında kendi enerjisel Şifa yöntemi olan Kalbin Şifası yöntemini geliştirerek bunun eğitimlerini vermeye ve uygulamalarını yapmaya başladı. Şifa ile ilgili bütün tecrübelerini de, “Kalbin Şifası” isimli kitabında toplayarak diğer iki kitabı olan “Bir Cümle Farkındalık”, “Kimin Hayatını Yaşıyorsun” ile birlikte 2013 yılında yayınladı. Son olarakta 2014 yılının sonlarında bütün hayatın bir yansımadan ibaret olduğunu, insan ne düşünüyorsa onu yaratıyor teorisini anlatan son kitabı olan “Yansıma” kitabını yayınlayarak okurlarına bir başka bakış açısı vermek istedi.

Halen Türkiye’de Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde kişisel gelişim merkezlerinde ve toplu büyük organizasyonlarda davet alarak, hastalıkların aslında bilinenden başka bir şey olduğu, şifanın insanın kendi elinde olduğu konulu seminerler ve eğitimler vermektedir.

Verdiği Seminer Konularından Bazıları:

*Kimin Hayatını Yaşıyorsunuz?

*Enerji bedenlerimiz nedir nasıl çalışır?

*Enerjisel şifa nedir nasıl gerçekleşir?

*Farkındalık!

*Hastalıkları nasıl oluşturuyoruz ve nasıl iyileşebiliriz?

*Sözün büyüsü

*Hayatımızdaki işaretleri Okuma Sanatı Atölyesi

*3. Gözle Görme Çalışması

*Kendinle Yüzleş gibidir…

EĞİTMENLERİMİZ