Eğitmenlerimiz

Valit ASLANKOL

Halkla İlişkiler ve NLP Uzmanı

Valit ASLANKOL

1972 yılında Adana’da doğdu. 1993 yılında erzurum Polis Okulunu bitirerek Emniyet teşkilatına girdi. Sırasıyla Çevik Kuvvet, İstihbarat, Asayiş, Terörle Mücadele, Bilgi İşlem ve Siber Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğü ve Ankara Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığında görev yaptı.2018 Mayıs ayında emekli oldu.

2017 – 2018 yılları arasında “Güvenli İnternet Bilinçli Gençlik” projesi kapsamında Ankara ilinde ortaokullar, liseler, üniversiteler, kamu kurumları ve STK’larda 1.000’in üzerinde  seminerle yaklaşık 100.000 katılımcıya farkındalık eğitimeri verdi. Bu eğitim projesi halen devam etmektedir.

Halkla İlişkiler Ön Lisans ve İşletme Lisans eğitimlerini tamamlamış olup halen Sosyoloji Lisans eğitimine devam etmektedir.

Bilişim alanında Beyaz Şapkalı Hacker’lık, Açık Kaynak Araştırması, Dijital Materyal İmaj Alma, Bilgisayar Teknik Servis Uzmanlığı başta olmak üzere çok sayıda eğitimler almıştır.

Kişisel Gelişim Alanında 2010 yılından beri NLP (Practitioner, Masret, Trainer) , Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri, Sunum Teknikleri, Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik, Beden Dili, Nefes Teknikleri, Stres ve Öfke Kontrolü, Sınav Kaygısı, Etik, Mobing, Kurumsal İmaj, Liderlik, Takım Çalışması, Astroloji, Kişilik Analizleri, Teknoloji Bağımlılığı, Siber Güvenlik, Accsess Bars, Theta Healing, TETHEVA vb. alanlarda uygulayıcılık yapmakta, eğitim ve seminerler vermektedir.

Kişisel gelişim ile ilgili TÜBİTAK, TRT, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi, Polis Akademisi, Polis Bakım ve Yardım Sandığı, Ahlatlıbel Hava Radar Mevzi Komutanlığı, Anadolu Ajansı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gölbaşı ve Çankaya Halk Eğitim Müdürlükleri, Ankara, İstanbul, Eskişehir, Kayseri ve Antalya’da özel okullar başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşta eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermişir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTMENLERİMİZ

KIRLANGIÇ AKADEMİ EĞİTMENLERİ